Strona główna                                     Liturgia - Ogłoszenia Parafialne

Niedziela XII Okresu Zwykłego
19. 06. 2016r.

• Bardzo serdecznie dziękuje za ofiary złożone na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  • Uroczysta Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dnia 24 czerwca 2016r. o godzinie 7.30. Kościół w Goliszewie. Transport własny. Serdecznie zapraszam
  • Ustawiono nowe kwietniki przed dzwonnicą. Dziękuję serdecznie Stowarzyszeniu Kobiet Wiejskich, Sołectwu Goliszew i Ofiarodawcom za pomysł i realizację pięknego dzieła, które przyczyni się do zaprzestania parkowania w tym miejscu.
  • Rozpoczęły się prace związane z renowacją zewnętrzną naszego kościoła. W tym roku przewidujemy zebranie dokumentacji i pozwoleń, w przyszłym roku prace remontowe.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2016