Strona główna                                  Liturgia - Intencje Mszalne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
09 - 16 czerwiec 2024 r.


X Niedziela Zwykła
8.30 – godzinki do Matki Bożej
9.00 + Marianna Władysław Bednarek Helena Józef Grzesiak Marianna Antoni Kaźmierczak
             Marianna Czesław Janiccy
10.00 + Maria Władysław Kazimiera Jan Ordon Jan Szymanik
11.00 + Józef Regina Gnerowicz
12.15 + Krystyna Molka – od córki Marzeny z Pawłem

Poniedziałek

Wtorek
18.00 - Nowenna do MBNP i msza św. zbiorowa:
- w intencji wszystkich Ofiarodawców, Darczyńców i Dobrodziejów naszego kościoła
+ dusze w czyśćcu cierpiące
+ Bernard Werczyński – od Marii Grzelewskiej z rodziną
+ Danuta Matuszak - od Krystyny Margiela z rodziną
+ Henryk Piętka – od Jana z rodziną
+ Krystian Pietrzak – od Moniki i Marcina Bednarskich z dziećmi
+ Teresa Mierzwiak – od Barbary Bekały i Julianny Nawrotkiewicz z Kalisza
+ Sebastian Lingocki – od Jadwigi Prętczyńskiej z rodziną
+ Justyna Przybylska – od Andrzeja Marii Jarosława Katarzyny Przybylskich z dziećmi
+ Elżbieta Stępień – od rodziny Niewiadomskich ze Złotnik Wielkich
+ Anna Nowak – od kuzynki Grażyny Nowak z rodziną
+ Antoni Pawłowski – od Maryli Prętczyńskiej oraz Basi i Arka Janik z dziećmi
+ Mieczysław Cierniak – od córki z dziećmi
+ Maria Gawrylczyk
+ Halina Owczarek
+ Józef Andrzejak
+ Lucyna Garnczarek
+ Mieczysław Kołodziejczak – od Pracowników firmy CEKO
+ Julia Jakubowska – od Janiaków z rodziną
+ Henryk Drygała – od Jakuba i Henryka Woźniak
+ Krystyna Pietrzak – od Jolanty Kucińskiej z Jackiem
+ Krystyna Molka – od wnuczki Kingi z rodziną
+ Cecylia Kubiak – od sąsiadów Koneckiej i Waszaków
+ Jan Grzesiak – od bratanka Dariusza z rodziną
+ Maria Tułacz – od Elżbiety Marcinkowskiej z rodziną
+ Kazimiera Dolacińska – od Żywego Różańca ze Złotnik Wielkich
+ Wacław Frątczak – od rodziny Skowrońskich z Kaliszkowic Kaliskich
+ Lucyna Garnczarek – od chrześniaczki Joanny z rodziną
+ Halina Owczarek – od Janiaków i Teresy Meler
+ Marian Szmaja – od Pracowników Laboratorium FF Marka Własna
                                 – od Pracowników Firmy FF Marka Własna
+ Stanisława Brajer – od Andrzeja i Barbary Kłodzińskich
+ Helena Kowalczyk – od Mazowitów i Stefanii Durskiej
+ Mieczysław Margiela - od Wawrzyniaków z Pólka
+ Józef Justachowski - od rodziny Janczaków i Stefana Rosińskiego
+ Zygmunt Lis - od rodziny Zdunków z Nakwasina
+ Bożena Galant – od rodziny Drost z Okrzy i Pater z Głuchowa
+ Stefania Marciniak - od Jadwigi Urbaniak
+ Józef Kuciński – od Marianny Szurmińskiej z córkami
+ Anna Rosińska – od rodziny Woźniaków
+ Stanisław Konecki – od sąsiada Janusza z żoną i dziećmi
+ Regina Florczak – od Jurka Biedki z rodziną
+ Bogdan Skonieczny – od rodziny Marciniaków i Kubików
+ Roman Nijak – od rodziny Tułaczów
+ Zdzisław Wawrzyniak – od rodziny Mancewiczów
+ Edward Bednarski – od Kreatywnej Świetlicy z Żelazkowa
+ Andrzej Tułacz – od kolegi Bogdana Mazurka

Środa

Czwartek
17.00 + Halina Paluch 1 rocz. – od Dzieci

Piątek
18.00 + Henryk Drygała – od Szwagra Krzysztofa z żoną

Sobota
14.00 – chrzcielna: Michalina Kłodzińska
16.00 – ślubna: Monika Lewandowska/Jarosław Petkiewicz

XI Niedziela Zwykła
8.30 – godzinki do Matki Bożej
9.00 + Józef Mazowita
9.00 + Zygmunt Szczepan Marianna Kubiak Józef Maria Jerzy Krystyna Wypych Anna Kazimierz Kostera
11.00 + Józef Elżbieta Regina Józef Janiak
11.00 + Jolanta Neubarth Danuta Jan Dembowscy
12.15 + Waleria Gertruda Henryk Stefan Wawrzyniak zmarli z rodzin Wawrzyniaków i Kików
12.15 + Zofia Borowska 25 rocz. Jan Borowski 15 rocz. Łucja Hieronim Siarkiewicz / chrzest: Julia Janas /

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2024