Galeria                                  Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Poniedziałek Wielkanocny

     Dnia 22 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny na Mszy św. o godz. 11.00 zgodnie z tradycją kolejny już raz gościliśmy Orkiestrę Dętą "Wiwat" z Żelazkowa.
     W dniu dzisiejszym na początku każdej Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 nasz ks. prob. Eugeniusz Walczak pokropił wiernych wodą święconą nawiązując w ten sposób do tradycji lanego Poniedziałku.
     Orkiestra pod dyrekcją maestro Marcina Nowotnego zapewniła nam oprawę muzyczną na Mszy św. oraz na koniec zagrała nam wspaniały koncert z przygotowanych utworów na ten czas Wielkanocny.
     Msze święte w dniu dzisiejszym były mszami koncelebrowanymi które sprawowali nasz ks. prob. Eugeniusz i ks. Jerzy z Domu Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp. Na koniec Mszy św. o godz. 11.00 Orkiestra zagrała ks. Jerzemu tradycyjne 100 lat z okazji urodzin.
     Parafianie obecni na Mszy św. podczas koncertu gromkimi brawami wyrazili swój podziw dla kunsztu artystycznego Orkiestry Dętej z Żelazkowa nie zabrakło też słowa uznania i podziękowanie ze strony naszego ks. Proboszcza Eugeniusza Walczaka.
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2019