Galeria                                    Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Piknik Parafialny

     Dnia 4 września 2022 roku w naszej parafii został zorganizowany piknik w podziękowaniu za ofiarność dobrowolną na remont elewacji naszego kościoła. Wspólne biesiadowanie odbywało się w agroturystyce ,,Zacisze’’ na Wojciechówce.
     Festyn rozpoczął się o godzinie 15.30 gdzie pierwszym punktem imprezy był przyjazd księdza proboszcz wraz z gośćmi oraz osobami z obsługi trochę nietypowym pojazdem – traktorem ciągnącym bryczkę wagonetkę. Następnie proboszcz Eugeniusz Walczak przywitał wszystkich zebranych gości i zaprosił do wspólnego oglądania i słuchania występu Vivat Orkiestry Dętej z Żelazkowa wraz z mażoretkami.
     Parafianie będący na festynie mogli również skosztować słodkich ciast, chleba z tradycyjnego wypieku, swojskiej kiełbasy, smalcu i innych potraw. Również dla najmłodszych parafian przygotowano wiele atrakcji takich jak: popcorn oraz wata cukrowa.
     Na zakończenie imprezy parafialnej ksiądz proboszcz wraz z młodzieżą zatańczył układ taneczny do piosenki ,,Jerusalema’’.
     Myślę, że zorganizowany przez księdza Eugeniusza Walczaka festyn, był świetną okazją do zintegrowania się mieszkańców z naszej parafii oraz wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Autor tekstu: Patrycja Szymczak

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2022