Galeria                                   Aktualności - z życia Parafii i Kościoła

Spotkanie Opłatkowe Róż Różańcowych

     W Uroczystość Objawienia Pańskiego w poniedziałek 6 stycznia A.D. 2020 r. o godz. 14.00 odbyło się spotkanie opłatkowe członków Kół Różańcowych z naszej parafii.
     Spotkanie odbyło się w Sali OSP Goliszew, Na spotkaniu wśród nas był obecny nasz duszpasterz ks. Eugeniusza Walczaka oraz p. Sławomira Majtasa, radny miejscowości Goliszew i Garzew który swoją ofiarnością jak zawsze zasponsorował salę i ogrzewanie na czas naszego spotkania za co składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również zarządowi OSP w Goliszewie za udostępnienie Sali.
     Pani Grażyna Niemiec organizatorka spotkania opłatkowego powitała Ks. proboszcza, zaproszonych gości i wszystkich obecnych na spotkaniu. Ks. proboszcz rozpoczął nasze spotkanie od błogosławieństwa opłatków i przygotowanych pokarmów.
     W trakcie trwania spotkania połamaliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne nie zabrakło także wspólnego kolędowania.
     Na koniec ks. Eugeniusz Walczak udzielił nam swojego pasterskiego błogosławieństwa.Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP - Goliszew 2008 - 2020